XV Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych. Odbywały się w dniach 17-19 września 2021. We współpracy z Klubem Debat Uniwersytetu Wrocławskiego i fundacją Polska Debatuje odpowiadaliśmy za organizację i koordynowanie projektu. To pierwsze tak duże wydarzenie debatanckie, które odbywało się we Wrocławiu, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Główną koordynatorką projektu była Paulina Pepera, ówczesna prezeska fundacji oraz wieloletnia członkini Klubu Debat UWr. Dzięki ogromnej pracy, którą włożyła w turniej, wydarzenie stało na najwyższym możliwym poziomie. I w tym momencie należą się jej, a to po raz kolejny ogromne podziękowania! Wraz z nią projekt koordynowała również Weronika Włodek.

Co może jeszcze bardziej podkreślić prestiż wydarzenia? Uważamy, że trzy rzeczy. Po pierwsze tradycja turnieju, edycja, którą organizowaliśmy była już XV. Po drugie liczba uczestników — w tym roku było to ponad 150 osób. I po trzecie zainteresowanie medialne. Dzięki naszym partnerom wydarzenie było objęte patronatem Rzeczpospolitej i Perspektyw.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/empedepe

Menu